تماس با ما نقشه سایت پیمانکاران مشتریان صفحه نخست
گرفتن پرینت ارسال لینک به دوستان درباره ما
 

معرفی شرکت :

شرکت سهامی عام گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران ( ایپاکو ) در سال 1352 و با هدف تولید قطعات خودرو و تامین خطوط تولید صنایع خودرو سازی ایران، تحت نام " شرکت صنعتی رضا " در مشهد تاسیس و راه اندازی گردید. این شرکت پس از انقلاب اسلامی در سال 1357 به دولت واگذار گردید و بنام گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران ( ایپاکو ) تغییر نام یافت که در سال 1370 به سهامی عام تبدیل گردید و نماد آن در بورس در سال 1382 بازگشایی شد.
شرکت قطعات اتومبیل ایران سالهاست که با هدف تامین نیاز خودرو سازان داخلی و صادرات جزء قطعه سازان اول کشور و از جمله صد شرکت برتر ایران است.

شرکت اگزوز خودرو خراسان ( KEM ) در سال 1373 با توجه به برنامه و توسعه شرکتهای گروه ایپاکو، تحت عنوان کارخانه اگزوز به شهرستان نیشابور منتقل گردید تا در مسیر خودرو سازان قرار گیرد. در نیمه دوم سال 1373 به آن شخصیت حقوقی مستقل اعطا و در قالب شرکت ( KEM ) به ثبت رسید تا بتواند فعالیت تخصصی - تولیدی مستقل خود را توسعه دهد.

شرکت ( KEM ) با چشم انداز "تولید در کلاس جهانی " و به عنوان بزرگترین تولید کننده سیستم های اگزوز کاتالیستی در ایران ، تامین کننده اصلی شرکت ایران خودرو و از تامین کنندگان اصلی شرکت سایپا و سایر خودرو سازان کشور می باشد. شرکت ( KEM ) با تکیه بر استراتژی رقابت پذیری و تولید ناب از سال 1378 نسبت به پیاده سازی سیستمهای مدیریت کیفیت اهمام ورزیده و در این مسیر موفق به استقرار سیستم و اخذ گواهینامه های ISO 9002:1994 درسال 1379 ، ISO/TS 16949:2002 ، ISO 9001:2000 در سال 1383 گردیده است.

شرکت ( KEM ) با شعار محوری " همگام با فن آوری - همراه با محیط زیست " و در جهت حفظ ، توسعه و پیشرو بودن در طراحی و تولید سیستمهای اگزوز خودرو کشور همگام با الزامات زیست محیطی بعنوان اولین شرکت در راه اندازی خط تولید کنینگ در ایران مطرح می باشد. این شرکت موفق به اخذ تاییدیه های مختلف از گروه PSA در مورد سیستم اگزوز گروه پژو 206

206/SDT13 (TU3/TU5)
206/TU11 (TU3/TU5)

برای تولیدات ایران خودرو ، سیستم اگزوز پراید KIA و زانتیا Xantia برای گروه سایپا و سیستم اگزوز مزدا Mazda 323 F گروه بهمن از مزدا ژاپن گردیده است. همچنین از طرف شرکت ایران خودرو نیز بعنوان تامین کننده سیستم اگزوز و کاتالیست موتور ملی EF7 با شرکت FEV آلمان همکاری می نماید.

محصولات متنوع یدکی این شرکت در بازار یدکی با سطح کیفیت طبقه بندی شده و با نام تجاری " رضا مشهد " در مراکز فروش در سطح کشور عرضه می گردد.

این شرکت از سال 1383 با گام نهادن در مسیر تعالی، نهادینه نمودن مفاهیم مدل EFQM در تمامی سطوح سازمانی را آغاز نموده است و در سال 1384 بعنوان واحد نمونه و برتر صنعتی در استان خراسان انتخاب و موفق به دریافت لوح تقدیر گردید.شرکت KEM با عنایت به فضای رقابتی کسب و کار امروزی پس از ارزیابی محیط خارجی و داخلی و با وجود افزایش قابل توجه ظرفیت سالانه خودرو و وجود میلیونها خودروی در حال کار در کشور ، مصمم است تا برای هماهنگ شدن با آهنگ رشد تولید خودرو و افزایش سهم بازار خود، در برنامه سه ساله به تولید در مقیاس جهانی یعنی یک میلیون سیستم اگزوز در سال دست یابد. این شرکت با توجه به خریداری ماشین آلات جدید و در جهت افزایش سهم خود در بازار تولید، معادل 750000 دست سیستم اگزوز را دربرنامه سال جاری قرار داده و با توسعه تفکر ناب و اجرای مدل های استاندارد بهره وری محیط های تولیدی و صنعتی و با هدف تولید یک میلیون اگزوز زمینه حضور فعال در بازار خودرو سازان ، بازار یدکی و توسعه صادرات را فراهم نموده است.

شرکت KEM بعنوان بزرگترین تولید کننده سیستم های اگزوز خودرو در کشور و با شعار " همگام با فن آوری - همراه با محیط زیست" ، در جهت رضایت ذینفعان و با تکیه برمنابع انسانی بعنوان ارزشمندترین سرمایه و مزیت رقابتی شرکت با شاخص گذاری و ارزیابی عملکردهای سازمانی و تدوین خطی مشی و همچنین حرکت بسوی نقض صفر در جهت تقویت اهداف آرمانی و استراتژی تلاش نموده و سعی می نماید محصولات خود را با بهترین کیفیت، قیمت مناسب و عرضه بموقع و سریع ارائه می نماید.

ماموریت ترسیم شده شرکت KEM طراحی ، تولید و تامین مجموعه قطعات جانبی انواع سیستم اگزوز خودرو های سبک و سنگین برای خودرو سازان و مصرف کنندگان بازار خدمات پس از فروش و بازار صادراتی مطابق با استاندارد ها و کیفیت مورد نظر مشتریان و قیمت رقابتی در بازارهای داخلی و صادرات تعیین گردیده است.

این شرکت توانسته است با تکیه بردانش فنی طراحی و تولید سیستم اگزوز، همچنین نیروهای متخصص کارآمد و جوان و با دارا بودن آزمایشگاههای مجهز جهت انواع تستهای ابعادی و عملکردی و با خرید تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا، اخذ تاییدیه تولید تحت لیسانس از کمپانی های معتبر جهانی و همچنین با عنایت و توجه خاص به الزامات زیست محیطی و استاندارهای جهانی خودرو سازی، مشارکت فعال در پروژه ملی کاتالیست خودرو جهت کاهش آلایندگی هوا و صنعت سبز را داشته و بعنوان پیشرو در انتقال تکنولوژی و دانش فنی کاتالیست کانورتور در کشور مطرح شود.

All Rights Reserved by KEM 2011©
طراحی سایت و هاست :  وب سپنتا
طراحی سایت - وب سپنتا